Samenwerken met stak...

Workshop: Samenwerken met stakeholders

Krijg een compleet beeld van alle stakeholders en versterkt de samenwerking met hen.

Disc factor

Doel van de workshop

In deze workshop breng je als team alle stakeholders zo compleet mogelijk in beeld. Je leert ook hoe je de samenwerking met hen versterkt.

Functioneel beheerders en IV-professionals hebben te maken met veel verschillende stakeholders. Die stakeholders hebben allemaal eigen behoeften, prioriteiten en een andere mate van invloed. Om de samenwerking goed te managen is het belangrijk om in kaart te hebben wie de stakeholders zijn. De IV-professional moet weten welke invloed zij op de IV hebben (en welke invloed de IV op hen heeft).

Stakeholder analyse CVI2
Post its in camera kijkend myrthe

In deze workshop

We starten deze workshop door samen een stakeholderanalyse te maken. Van tevoren kan het team een lijst opstellen met alle stakeholders zodat we de stakeholderanalyse specifiek voor jullie organisatie maken. We kijken daarbij onder andere naar de mate van invloed die stakeholders op jullie organisatie hebben (en de IV) en andersom. We trainen het team om op een goede manier samen te werken met verschillende stakeholders en hoe ze sturing kunnen geven aan die samenwerking. Dit creëert begrip voor elkaar, draagvlak en inzicht in relevante kennis en informatie.

Het team leert daarnaast de invloed, kennis en positie van de verschillende teamleden en stakeholders optimaal benutten.

Coaches wietse Bart

Onze coaches

Een teamsessie is bij niemand in betere handen dan bij onze coaches. Bart en Wietse hebben allebei veel ervaring en expertise in informatiemanagement. En naast alle vakkennis, zijn zij ook de juiste mensen om als coach een team te begeleiden.

Wietse is binnen IV experts ook de vertrouwenspersoon. Hij creëert tijdens de workshops een veilige omgeving met ruimte voor iedereen. Bart is naast zijn werk ook hockeycoach en weet als geen ander hoe je van een groep mensen een team maakt.

Losse workshop of een traject?

Elke workshop is afzonderlijk te volgen, maar de synergie tussen meerdere workshops leidt tot een nog krachtiger resultaat. Bepaal zelf welke workshops je wilt combineren tot een ideaal workshoptraject.

Wij staan voor je klaar om je te adviseren welke workshops het beste aansluiten bij jullie situatie en team. Alle workshops duren één volledige ochtend of middag. 

Dowload de brochure

In de brochure vind je alle workshops op een rij.

Stakeholder analyse CVI
Disc factor

Over de workshop

Duur

1 dagdeel

Deelnemers

maximaal 12

In camera kijkend jorg

Heb je een andere vraag?

We helpen je met elk IV-vraagstuk. Bij een concreet vraagstuk adviseren we over de oplossing. En die implementeren we natuurlijk ook. Maar misschien weet je nog niet precies waar de knelpunten zitten. Wij komen erachter en zorgen voor verandering.