Home
IV academy
Het skills event voo...

Het skills event voor informatiemanagement en functioneel beheer

Schrijf je gratis in en leer alles over de skills van de IV-professional.

Workshop bart

Voor vakgenoten, door vakgenoten

Donderdag 23 oktober 2025
14:00 uur tot 17:00 uur, Veenendaal

 

Samen met het KNVI (Koninklijke Nederlandse Vereniging van Informatieprofessionals) en Van Haren Group (bekend van BiSL) organiseren we een interactieve kennissessie in Veenendaal. Ontdek alles over de vaardigheden die je als IV-professional nodig hebt. 

  • BiSL en de IV-balanscirkel
  • Skills in de praktijk
  • Netwerken

Programma

1

14:00 – Inloop

Je bent van harte welkom bij IV experts. Bij binnenkomst geef je gelijk door welke pizza we voor je kunnen bestellen.

2

14:30 – Interactieve sessie

Tijdens deze sessie ga je met Bart van Gelder en Jacinta Hall aan de slag met skills die je als IV-professional nodig hebt.

3

15:30 – Pauze

Tijdens een korte pauze kan je de andere deelnemers beter leren kennen onder het genot van een drankje en wat lekkers.

4

15:45 – Praktijkverhaal

Je gaat luisteren naar de praktijkervaring m.b.t. skills en triggers, van een vakgenoot.

5

17:00 – Pizza

We sluiten het inhoudelijke gedeelte af. Als de pizza bezorgd is, gaan we gezamenlijk aan tafel. 

Jacinta workshop

Interactieve sessie

Bart van Gelder en Jacinta Hall

Proactief omgaan met triggers als startpunt van veranderingen

De uitdaging

Eén belangrijke verantwoordelijkheid als informatieprofessional, is het soepel laten landen van veranderingen in de organisatie.

Een effectieve samenwerking met alle stakeholders, is daarvoor essentieel. Maar het blijft een grote uitdaging om alle stakeholders op het juiste moment, en op de juiste manier te betrekken. Zeker bij veranderingen in de organisatie.

Verandering begint met triggers die mogelijk impact hebben op de organisatie. Maar triggers komen verschillende plekken, en op verschillende niveaus in de organisatie terecht. En ook de oorsprong van deze triggers is heel verschillend.

Inzicht in al die verschillende triggers is een must voor elke IV-professional. Daarbij maakt het niet uit op welk niveau je actief bent.

In deze sessie

Samen met Bart van Gelder (consultant en coach IV experts) en Jacinta Hall (IT-coach) onderzoeken hoe we als IV-professional triggers proactief ophaalt. Daarbij ligt de nadruk op de skills die je als IV-professional nodig hebt.

Want welke techniek of methode je ook gebruikt, uiteindelijk gaat het erom dat je effectief samenwerkt met alle benodigde stakeholders.

Het wordt een (inter)actieve sessie waarbij je gaat ontdekken welke skills jij kan (en moet?) inzetten om proactief om te gaan met triggers.

Een event voor en door vakgenoten

Gratis deelname

Deelname aan het Skills event voor functioneel beheer en informatiemanagement is helemaal gratis.

Toepasbaar in de praktijk

Alle kennis die je tijdens het event op doet, kan je de volgende dag al toepassen in je werk.

BiSL en de IV-balanscirkel

Twee toonaangevende modellen als fundament voor het Skills event.

Sprekers praktijkverhaal

Praktijkverhaal

Mike Schuren en Miriam Wagenaar

Van uitdaging naar aanpak: lessen uit de praktijk 

De Werkgroep ‘BIM in de hedendaagse tijd’ van de KNVI Interessegroep Open Standaarden heeft een opdracht: het werkveld van de BIM’er in de huidige tijd te verkennen en daarbij eigentijdse uitdagingen in kaart te brengen. 

In een vergelijking tussen verschillende organisaties (op basis van het 9-vlaks model van Maes) komen meerdere uitdagingen naar voren binnen organisaties, rondom van Business Informatie Management en Functioneel Beheer.

Miriam Wagenaar (KB Nationale Bibliotheek) en Mike Schuren (Heineken) nemen jullie mee door een aantal van deze uitdagingen en delen vanuit hun eigen praktijkervaringen hoe zij binnen hun organisatie met deze vraagstukken omgaan.

Daarnaast dagen zij je uit om eigen ervaringen te delen tijdens deze sessie.

Schrijf je gratis in voor het Skills event

Meld je aan en ontvang na het event gratis het e-book 'BIM en BiSL'

Stap 1/1
Nieuws over IV-management ontvangen