teamfoto banner-hub

ONS TEAM

MAAK KENNIS MET HET TEAM VAN IV EXPERTS!

We zijn een hechte club professionals en werken allemaal vanuit dezelfde passie voor IV experts en ons vakgebied. Of dat nou Informatiemanagement is of HR, Marketing, Business Development of Recruitment. Wil je meer weten over onze consultants en hun specialismen? Kijk dan eens op onze consultantspagina.

Jorg Bolder
CEO

Oplossingsgericht, stelt de juiste vragen, verbinder en maakt altijd tijd. Enthousiaste stuiterbal en vader van Dion en Mike, getrouwd met Leonie.

Tel. 06-23887904
E-mail. jorg@iv-experts.com

Martijn Buurman
Consultant en Trainer

Vakidioot, enthousiast, open, getrouwd met Brigit, (pleeg)vader van drie, sportief, schoenen-freak.

Tel. 06-21823874
E-mail. martijn@iv-experts.com

Janouk Roekevisch
Business Adviseur

Samenwerking, resultaatgericht, niet op haar mondje gevallen, energiek en sportief, gezelligheid.

Tel. 06-11223878
E-mail. janouk@iv-experts.com

Chris van Haren
Business Adviseur

Teamspeler en enthousiasteling met een passie voor alles wat met sport te maken heeft, met een voorkeur voor korfbal. Uit het mooiste dorp van Nederland, Bennekom!

Tel. 06-42782181
E-mail. chris@iv-experts.com

Lisa van Brussel
Business Adviseur

Sociaal, leergierig, enthousiast en houdt van een uitdaging. Twee keer per week te vinden op het hockeyveld. Maakt graag mooie onvergetelijke reizen. 

Tel. 06-25158239
E-mail. lisa@iv-experts.com

Myrthe Wilcke
Projectleider Opleidingen

Eigenwijs, mensgericht en gek op uitdagingen. Moeder van dochters Nieve, Saar en Beau, getrouwd met Chris (niet van Haren) en woonachtig in het prachtige Bennekom. 

Tel. 06-25158239
E-mail. myrthe@iv-experts.com

Ellen Thomassen
Marketing & Communicatie

Nieuwsgierig en oprecht interesse in anderen. Creatief met een passie voor natuur en fotografie. Muziekliefhebber die geboren is in het verkeerde decennia.

Tel. 06-11760935
E-mail. ellen@iv-experts.com

Rosanne van Beek
HR Professional

Leergierig, perfectionistisch, mensgericht, gezelligheid, samenwonend met Maikel.

Tel. 06-11426678
E-mail. rosanne@iv-experts.com

Damaris Basten
Recruiter

Mensen mens, resultaatgericht, verbinder, enthousiast, sportief en muziekliefhebber. Moeder van 6 (bonus)kinderen, samenwonend met Gerrit.

Tel. 06-25089916
E-mail. damaris@iv-experts.com

Sharon Hunter
Recruiter
Goedlachs, een echt mensenmens, niet bang voor een uitdaging en regelmatig in de sportschool te vinden. Luistert van 's ochtends vroeg tot 's avonds laat naar Spaanse muziek. 
 

Tel. 06-11849139
E-mail. sharon@iv-experts.com

Roan Aarns
Functioneel Beheerder / Developer

Nieuwsgierig, sportief, passie voor technologie. Woonachtig in Nijmegen.

Tel. 06-15222672
E-mail. roan@iv-experts.com

Hester van den Berg
Consultant

Nieuwsgierig, verbindend, teamplayer, sociaal en altijd in voor een lolletje! Getrouwd met Timon, gek op reizen, natuur en sportieve activiteiten.

E-mail. hester@iv-experts.com

Bart van Gelder
Consultant en Coach

Pragmatisch, positief en resultaatgericht. Ervaren hockey coach. Getrouwd met Maaike en trotse vader van 2 dochters.

E-mail. bart@iv-experts.com

Debby van Vugt
Consultant

Doelgericht en positief ingesteld. Nuchter, reislustig en sociaal. Samenwonend met Sebastiaan in Ede.

E-mail. debby@iv-experts.com

Maxime Barrettapiana
Consultant

Avontuurlijk, analytisch, passie voor muziek en voetbal, woont in Utrecht.

E-mail. maxime@iv-experts.com

Lisalotte Rijsenbrij
Recruiter
Sociaal, teamplayer, leergierig, dienstverlenend en ondersteunende instelling. Samenwonend met Edwin in t' Gooi en ben trotse moeder van twee sportieve jongens. Team sport zit bij ons in het bloed.
 

E-mail: lisalotte@iv-experts.com

Rob van der Linden
Consultant

Creatieve, ervaren, mensgerichte oplosser, van strategie tot operatie met een scherp oog voor zowel verandering als exploitatie. Getrouwd, vader van Mattheus, Rotterdammert, gek op fotografie en officieel Bierista.

E-mail. rob@iv-experts.com

Patrick Doomen
Consultant

Punten en komma's, vakspecialist, kennis delen, Noord Brabant, sportief, woont samen met Anita.

E-mail. patrick@iv-experts.com

Wietse Hannema
Consultant, Trainer en Coach

Creatief, (be)denker, behulpzaam, rustig, sfeermaker. Vader van drie dochters. Woont samen met Floor in Amersfoort.

E-mail. wietse@iv-experts.com

Raymondo Boerkamp
Consultant

Een generalist die van doorpakken houdt. Is direct maar ook diplomatiek. 

E-mail. raymondo@iv-experts.com

Danique Vervoort
Consultant

Enthousiaste, sportieve en flexibele consultant met een passie voor data. 

E-mail. danique@iv-experts.com

Liza Harleman
Consultant en Trainer

Enthousiast, pragmatisch en attent. Sociaal mens met oog voor details. Geniet erg van koken en muziek. Zingt in de auto het hardst mee.

E-mail. liza@iv-experts.com 

Arjen Rijkeboer
Consultant

Cultuur creëren met duidelijke doelen en waarden. Koers uitzetten en vasthouden met overzicht en humor, doortastend en doelgericht.
Thuis; familie op 1. Geïnteresseerd in natuur, geschiedenis en natuurkunde.

E-mail. arjen@iv-experts.com 

Wim Reijm
Consultant

Gedreven, doortastende en doelgerichte team player, die in zijn vrije tijd graag kunst schildert, is getrouwd met een dierenarts en samen met haar twee geweldige dochters heeft.

E-mail. wim@iv-experts.com

Tom Berends
Consultant

Sociaal, humorvol, stressbestendig en met een zeer dienstverlenende instelling. Levensgenieter die van reizen, theater en concerten houdt.

E-mail. tom@iv-experts.com

Heidi Ansink
Consultant

Passievol, analytisch, sportief, houd van ontwikkeling, spelletjes en puzzels, getrouwd en moeder van 2 kids, brabantse en woont graag in Bennekom.

E-mail. heidi@iv-experts.com

Jeroen Hardeman
Consultant

Proactieve, leergierige teamspeler die veel waarde hecht aan heldere communicatie, creativiteit en humor, met een passie voor muziek!

E-mail. jeroen@iv-experts.com

Jorg Beumer
Consultant
Teamspeler, analytisch en een optimist. Getrouwd met Astrid en trotse vader van 2 kinderen. 
 
Immanuel van Deenen
Consultant
Een enthousiaste verbinder, met passie voor informatie, beweging en muziek. Vanuit Utrecht erg benieuwd naar de diverse organisaties en instituten (en hun informatievoorziening) in Nederland!
 
Jiska Verburg
Consultant
Enthousiast, werkt graag samen en wil graag nieuwe dingen leren. Woont samen in Deventer.
 
 
Anniek ten Berge
Trainee Consultant

Creatieve probleemoplosser, goedlachs en adrem. Houdt van natuur en bergen. Woont samen in het mooie Arnhem.

E-mail. anniek@iv-experts.com

Natascha Assies
Consultant
Sociaal, nieuwsgierig en lost graag puzzels op, zowel als spel als in het werk. Houd van het buitenleven. Woont samen met Tijmen.
 

E-mail. natascha@iv-experts.com

Wouter Bennaars
Consultant

Enthousiast voor een groep en blij tussen een groep mensen. Ambitieus en altijd in beweging. 

E-mail: wouter@iv-experts.com

Nadine Czifra Groeneveld
Consultant

Creatieve en vastberaden informatiemanagement professional, met een enorme bak aan energie. Communicatief sterk, ondernemend, analytisch en leergierig. Getrouwd met PJ, kadomoeder van 3 kids, liefde voor sport, dieren en motorrijden.

E-mail: nadine@iv-experts.com

Remo Basoglu
Trainee Consultant

Nuchter, sociaal en leergierig. Vaak te vinden op festivals, de padelbaan of op lange wandelingen.

E-mail. remo@iv-experts.com

Liset
Trainee Consultant

Mensenmens en teamplayer. doorzetter en leergierig. Creatieveling met een passie voor golf, kunst en muziek.

E-mail. liset@iv-experts.com

Jip
Sfeerbeheerder

Blije Kooiker met een passie voor spelen en snoepjes. Gek op baasje Chris en iedereen die hem aandacht geeft. Goed in zit, lig, poot, het afleiden van collega's en zorgt altijd voor een goede sfeer.

E-mail. jip@iv-experts.com