Groepsfoto omslag-3

ONS TEAM

MAAK KENNIS MET HET TEAM VAN IV EXPERTS!

We zijn een hechte club professionals en werken allemaal vanuit dezelfde passie voor IV experts en ons vakgebied. Of dat nou Informatiemanagement is of HR, Marketing, Business Development of Recruitment. Wil je meer weten over onze consultants en hun specialismen? Kijk dan eens op onze consultantspagina.

Jorg Bolder
CEO

Oplossingsgericht, stelt de juiste vragen, verbinder en maakt altijd tijd. Enthousiaste stuiterbal en vader van Dion en Mike, getrouwd met Leonie.

Tel. 06-23887904
E-mail. j.bolder@iv-experts.com

Martijn Buurman
Lead Consultant

Vakidioot, enthousiast, open, getrouwd met Brigit, (pleeg)vader van drie, sportief, schoenen-freak.

Tel. 06-21823874
E-mail. m.buurman@iv-experts.com

Janouk Roekevisch
Teamlead & Business Adviseur

Samenwerking, resultaatgericht, niet op haar mondje gevallen, energiek en sportief, gezelligheid.

Tel. 06-11223878
E-mail. j.roekevisch@iv-experts.com

Chris van Haren
Business Adviseur

Teamspeler en enthousiasteling met een passie voor alles wat met sport te maken heeft, met een voorkeur voor korfbal. Uit het mooiste dorp van Nederland, Bennekom!

Tel. 06-42782181
E-mail. c.van.haren@iv-experts.com

Ellen Thomassen
Marketing & Communicatie

Nieuwsgierig en oprecht interesse in anderen. Creatief met een passie voor natuur en fotografie. Muziekliefhebber die geboren is in het verkeerde decennia.

Tel. 06-11760935
E-mail. e.thomassen@iv-experts.com

Rosanne van Beek
HR Professional

Leergierig, perfectionistisch, mensgericht, gezelligheid, samenwonend met Maikel.

Tel. 06-11426678
E-mail. r.van.beek@iv-experts.com

Damaris Basten
Business Adviseur / Recruiter

Mensen mens, resultaatgericht, verbinder, enthousiast, sportief en muziekliefhebber. Moeder van 6 (bonus)kinderen, samenwonend met Gerrit.

Tel. 06-25089916
E-mail. d.basten@iv-experts.com

Sharon Hunter
Recruiter
Goedlachs, een echt mensenmens, niet bang voor een uitdaging en regelmatig in de sportschool te vinden. Luistert van 's ochtends vroeg tot 's avonds laat naar Spaanse muziek. 
 

Tel. 06-11849139
E-mail. s.hunter@iv-experts.com

Roan Aarns
Functioneel Beheerder / No-code Developer

Nieuwsgierig, sportief, passie voor technologie. Woonachtig in Nijmegen.

Tel. 06-15222672
E-mail. r.aarns@iv-experts.com

Myrthe Wilcke
Projectleider Opleidingen

Eigenwijs, mensgericht en gek op uitdagingen. Moeder van dochters Nieve, Saar en Beau, getrouwd met Chris (niet van Haren) en woonachtig in het prachtige Bennekom. 

Tel. 06-25158239
E-mail. m.wilcke@iv-experts.com

Pascal Reijers
Lead Consultant Informatiemanagement & Datagedreven werken

Data Driven, zeer resultaatgericht en pragmatisch met een gezonde dosis humor. Getrouwd met Marielle en vader van drie zoons.

Tel. 06-15380397
E-mail. p.reijers@iv-experts.com

Casper Steenbergen
Consultant Informatiemanagement & Datagedreven werken

Optimist, mensen mens, doelgericht, sportief, vader, samenwonend met Tessa.

Tel. 06-15628778
E-mail. c.steenbergen@iv-experts.com

Bart van Gelder
Consultant Functioneel Beheer / Informatiemanagement

Pragmatisch, positief en resultaatgericht. Ervaren hockey coach. Getrouwd met Maaike en trotse vader van 2 dochters.

Tel. 06-21323626
E-mail. b.van.gelder@iv-experts.com

Hester van den Berg
Consultant Functioneel Beheer

Nieuwsgierig, verbindend, teamplayer, sociaal en altijd in voor een lolletje! Getrouwd met Timon, gek op reizen, natuur en sportieve activiteiten.

Tel. 06-41798956
E-mail. h.van.den.berg@iv-experts.com

Maxime Barrettapiana
Consultant Functioneel Beheer / Informatiemanagement

Avontuurlijk, analytisch, passie voor muziek en voetbal, woont in Utrecht.

Tel. 06-15088580
E-mail. m.barrettapiana@iv-experts.com

Erik Kral
Consultant Functioneel Beheer / Informatiemanagement

Doelgericht, kartrekker en enthousiast. Passie voor motorrijden, woont samen met Mieke.

Tel. 06-15221941
E-mail. e.kral@iv-experts.com

Rob van der Linden
Consultant Informatievoorziening

Creatieve, ervaren, mensgerichte oplosser, van strategie tot operatie met een scherp oog voor zowel verandering als exploitatie. Getrouwd, vader van Mattheus, Rotterdammert, gek op fotografie en officieel Bierista.

Tel. 06-11761567
E-mail. r.van.der.linden@iv-experts.com

Patrick Doomen
Consultant Functioneel Beheer / Informatiemanagement

Punten en komma's, vakspecialist, kennis delen, Noord Brabant, sportief, woont samen met Anita.

Tel. 06-11692639
E-mail. p.doomen@iv-experts.com

Wietse Hannema
Consultant Functioneel Beheer

Creatief, (be)denker, behulpzaam, rustig, sfeermaker. Vader van drie dochters. Woont samen met Floor in Amersfoort.

Tel. 06-15594528
E-mail. w.hannema@iv-experts.com

Raymondo Boerkamp
Consultant Functioneel Beheer

Een generalist die van doorpakken houdt. Is direct maar ook diplomatiek. 

Tel. 06-29154342
E-mail. r.boerkamp@iv-experts.com

Danique Vervoort
Consultant Datagedreven werken

Enthousiaste, sportieve en flexibele consultant met een passie voor data. 

Tel. 06-46236557 
E-mail. d.vervoort@iv-experts.com

Liza Harleman
Consultant Functioneel Beheer

Enthousiast, pragmatisch en attent. Sociaal mens met oog voor details. Geniet erg van koken en muziek. Zingt in de auto het hardst mee.

Tel. 06-52275640
E-mail. l.harleman@iv-experts.com 

Arjen Rijkeboer
Consultant Functioneel Beheer / Informatiemanagement

Familieman, vader, getrouwd, humor, vooruitstrevend, optimist, leggen van verbanden en verbinden.

Tel. 06-29176530
E-mail. a.rijkeboer@iv-experts.com 

Wim Reijm
Consultant Informatiemanagement

Gedreven, doortastende en doelgerichte team player, die in zijn vrije tijd graag kunst schildert, is getrouwd met een dierenarts en samen met haar twee geweldige dochters heeft.

Tel. 06-29427357
E-mail. w.reijm@iv-experts.com

Tom Berends
Consultant Functioneel Beheer

Sociaal, humorvol, stressbestendig en met een zeer dienstverlenende instelling. Levensgenieter die van reizen, theater en concerten houdt.

Tel. 06-21485762
E-mail. t.berends@iv-experts.com

Heidi Ansink
Consultant Functioneel Beheer

Passievol, analytisch, sportief, houd van ontwikkeling, spelletjes en puzzels, getrouwd en moeder van 2 kids, brabantse en woont graag in Bennekom.

Tel. 06-21910870
E-mail. h.ansink@iv-experts.com

Jeroen Hardeman
Trainee Functioneel Beheer

Proactieve, leergierige teamspeler die veel waarde hecht aan heldere communicatie, creativiteit en humor, met een passie voor muziek!

Tel. 06-25514130
E-mail. j.hardeman@iv-experts.com

Babette van de Vis
Consultant Functioneel Beheer

Nieuwsgierig, structureel, out of the comfort zone, passie voor kite- en golfsurfen.

Tel. 06-29227509
E-mail. b.van.de.vis@iv-experts.com

Jip
Sfeerbeheerder

Blije Kooiker met een passie voor spelen en snoepjes. Gek op baasje Chris en iedereen die hem aandacht geeft. Goed in zit, lig, poot, het afleiden van collega's en  zorgt altijd voor een goede sfeer.