Wie zijn wij?

Maak kennis met de mensen van IV-experts.com.

foto-martijn-buurman-klein.jpg

Martijn Buurman
Directeur / Consultant

Vakidioot, enthousiast, open, getrouwd met Brigit, (pleeg)vader van drie, sportief, schoenen-freak.

Tel. 06-21823874
E-mail. m.buurman@iv-experts.com

Roger.jpg

Roger Anthonio
Recruiter

Relatiegericht, Brabander, hockey, levensgenieter, vader van drie, getrouwd met Baukje.

Tel. 06-46236557
E-mail. r.anthonio@iv-experts.com

Patrick_Doomen-775804-edited.jpg

Patrick Doomen
Consultant

Punten en komma's, vakspecialist, kennis en informatie delen, Betuwe, sportief, trotse oom.

Tel. 06-11692639
E-mail. p.doomen@iv-experts.com

mirjam-bekkenkamp-functioneel-beheerder.com.jpg

Mirjam Bekkenkamp
Trainer / Coach

Harmonie, geduldig, nieuwsgierig, avonturier, dansen, getrouwd met Frank, moeder van Sofie.

Tel. 06-25514130
E-mail. m.bekkenkamp@iv-experts.com

Tom Bosch

Tom Bosch
Consultant

Pragmatist, mensen mens, roadmanager van Meneer van Zanten, vader van twee en getrouwd met Natalie.

Tel. 06-21323626
E-mail. t.bosch@iv-experts.com

Nathalie van Amstel

Nathalie van Amstel
HR-Professional

Hands-on mentaliteit, oplossingsgericht, pragmatisch ingesteld, Brabantse, getrouwd met Michel.

Tel. 06-15221941
E-mail. n.van.amstel@iv-experts.com

Bert Franken, consultant

Bert Franken
Consultant

Betuwnaar, zeer ervaren in het vak, mentor, boerenverstand gaat vóór modellen.

Tel. 06-11399269
E-mail. b.franken@iv-experts.com

jorg.jpg

Jorg Bolder
Directeur / Marketing

Oplossingsgericht, probeert de juiste vragen te stellen, marketingman, vader van twee, getrouwd met Leonie.

Tel. 06-23887904
E-mail. j.bolder@iv-experts.com

Janouk_Roekevisch.jpg

Janouk Roekevisch
Sales en Marketing

Samenwerking, niet op haar mondje gevallen, samenwonend, gezelligheid, vakantie, muziek.

Tel. 06-11223878
E-mail. j.roekevisch@iv-experts.com

Marcela Olujic

Marcela Olujic
Recruiter

Enthousiast, sportief, fashionfreak, gezelligheid, mensgericht, Apeldoorn, reizen.

Tel. 06-11760935
E-mail. m.olujic@iv-experts.com

mariena.jpg

Mariena Wiersema
Salesforce professional

Salesforce enthousiasteling (bezit geen aandelen ;-)), nieuwsgierig, energiek, ondernemend, moeder van twee.

Tel. 06-13592697
E-mail. m.wiersema@iv-experts.com

Roan Aarns

Roan Aarns
Junior Functioneel Beheerder

Nieuwsgierig, sportief, BIM-CTRL, afkomstig uit Beuningen, woont nu in de Betuwe.

Tel. 06-15222672
E-mail. r.aarns@iv-experts.com

Sirona Wit

Sirona Wit
Consultant

Energiek, optimistisch, high hopes, motivator, mama van 2, getrouwd met Peter, gezelligheid.

Tel. 06-11423566
E-mail. s.wit@iv-experts.com

Casper Steenbergen

Casper Steenbergen
Consultant

Optimist, mensen mens, doelgericht, sportief, samenwonend met Tessa, vader in spé.

Tel. 06-15628778
E-mail. c.steenbergen@iv-experts.com