Wie zijn wij?

Maak kennis met de mensen van IV-experts.com.

Martijn Buurman, Directeur IV-Experts.com

Martijn Buurman
CIO / Consultant

Vakidioot, enthousiast, open, getrouwd met Brigit, (pleeg)vader van drie, sportief, schoenen-freak.

Tel. 06-21823874
E-mail. m.buurman@iv-experts.com

Krista Caré, Accountmanager

Krista Caré
Accountmanager

Geboren en getogen Brabantse, Breda, moeder van Nente, gezelligheid, sportief, muziekliefhebster.

Tel. 06-46236557
E-mail. k.care@iv-experts.com

Patrick Doomen, Consultant

Patrick Doomen
Consultant

Punten en komma's, vakspecialist, kennis delen, Betuwe, sportief, woont samen met Anita.

Tel. 06-11692639
E-mail. p.doomen@iv-experts.com

Mirjam Bekkenkamp, Trainer / Coach

Mirjam Bekkenkamp
Trainer / Coach

Harmonie, geduldig, nieuwsgierig, avonturier, dansen, getrouwd met Frank, moeder van Sofie.

Tel. 06-25514130
E-mail. m.bekkenkamp@iv-experts.com

Tom Bosch

Tom Bosch
Consultant

Pragmatist, mensen mens, roadmanager van Meneer van Zanten, vader van twee en getrouwd met Natalie.

Tel. 06-21323626
E-mail. t.bosch@iv-experts.com

Nathalie van Amstel, HR-Professional

Nathalie van Amstel
Teamlead HR & Interne Organisatie

Hands-on mentaliteit, oplossingsgericht, pragmatisch ingesteld, Brabantse, getrouwd met Michel.

Tel. 06-15221941
E-mail. n.van.amstel@iv-experts.com

Bert Franken, Consultant

Bert Franken
Consultant

Samenwerking, verbinding, kwaliteit, getrouwd met Trudy, vader van vier en trotse opa.

Tel. 06-11399269
E-mail. b.franken@iv-experts.com

Jeroen Hardeman, stagiair marketing

Jeroen Hardeman
Stagiair Marketing

Leergierige Bedrijfskunde student met een passie voor marketing, multimedia en muziek.

E-mail. j.hardeman@iv-experts.com

Ellen Thomassen, Recruiter bij IV-experts.com

Ellen Thomassen
Recruiter

Mensen mens, muziekliefhebber, sociaal en avontuurlijk. Samenwonend met Joep.

Tel. 06-11760935
E-mail. e.thomassen@iv-experts.com

Jorg Bolder, Directeur IV-Experts.com

Jorg Bolder
CEO

Oplossingsgericht, stelt de juiste vragen, marketingman, vader van twee, getrouwd met Leonie.

Tel. 06-23887904
E-mail. j.bolder@iv-experts.com

Janouk Roekevisch, Sales en Marketing

Janouk Roekevisch
Teamlead / Recruitment Specialist

Samenwerking, niet op haar mondje gevallen, samenwonend, gezelligheid, vakantie, muziek.

Tel. 06-11223878
E-mail. j.roekevisch@iv-experts.com

Marcela Olujic, Recruiter

Marcela Olujic
Recruiter

Enthousiast, sportief, fashionfreak, gezelligheid, mensgericht, Apeldoorn, reizen.

E-mail. m.olujic@iv-experts.com

Mariena Wiersema, Salesforce Professional

Mariena Wiersema
Salesforce professional

Salesforce enthousiasteling (bezit geen aandelen ;-)), nieuwsgierig, energiek, ondernemend, moeder van twee.

Tel. 06-21360707
E-mail. m.wiersema@iv-experts.com

Roan Aarns, Junior Functioneel Beheerder

Roan Aarns
Junior Consultant

Nieuwsgierig, sportief, BIM-CTRL, afkomstig uit Beuningen, woont nu in de Betuwe.

Tel. 06-15222672
E-mail. r.aarns@iv-experts.com

Sirona Wit, Consultant

Sirona Wit
Teamlead Consultants / Consultant

Energiek, optimistisch, high hopes, motivator, mama van 2, getrouwd met Peter, gezelligheid.

Tel. 06-11423566
E-mail. s.wit@iv-experts.com

Casper Steenbergen, Consultant

Casper Steenbergen
Consultant

Optimist, mensen mens, doelgericht, sportief, vader, samenwonend met Tessa.

Tel. 06-15628778
E-mail. c.steenbergen@iv-experts.com

Patrick van Zandwijk

Patrick van Zandwijk
Marketing Professional

Passie voor marketing, analytisch, perfectionist, gitaargek , getrouwd met Linda.

Tel. 06-11761567
E-mail. p.van.zandwijk@iv-experts.com

Joe_Jerome.png

Rosanne van Beek
HR Backoffice

Leergierig, perfectionistisch, mensgericht, gezelligheid, samenwonend met Maikel.

Tel. 06-11426678
E-mail. r.van.beek@iv-experts.com