Het team van IV-experts.com

Maak kennis met de mensen van IV-experts.com.

martijn-buurman

Martijn Buurman
CIO / Consultant

Vakidioot, enthousiast, open, getrouwd met Brigit, (pleeg)vader van drie, sportief, schoenen-freak.

Tel. 06-21823874
E-mail. m.buurman@iv-experts.com

jorg-bolder

Jorg Bolder
CEO

Oplossingsgericht, stelt de juiste vragen, mensenmens, vader van twee, getrouwd met Leonie.

Tel. 06-23887904
E-mail. j.bolder@iv-experts.com

jeffrey-henn

Jeffrey Henn
Business Development Manager

Energieke stuiterbal, voetbalgek, doet aan crossfitten & zakboksen. Lievelingskledingstuk is een zwart t-shirt. Vader van Deem (Dochter wordt geboren eind 2019), samenwonend met Eef uit Zwolle.  Met het gezin wonend in 020.

Tel. 06-51700205
E-mail. j.henn@iv-experts.com

janouk-roekevisch

Janouk Roekevisch
Teamlead / Recruitment Specialist

Samenwerking, resultaatgericht, niet op haar mondje gevallen, energiek en sportief, gezelligheid.

Tel. 06-11223878
E-mail. j.roekevisch@iv-experts.com

ellen-thomassen

Ellen Thomassen
Recruiter

Nieuwsgierige recruiter met oprecht interesse in anderen. Muziekliefhebber, sociaal, avontuurlijk, vrijwilliger bij Scouting.

Tel. 06-11760935
E-mail. e.thomassen@iv-experts.com

rosanne-van-beek

Rosanne van Beek
HR Professional

Leergierig, perfectionistisch, mensgericht, gezelligheid, samenwonend met Maikel.

Tel. 06-11426678
E-mail. r.van.beek@iv-experts.com

patrick-van-zandwijk

Patrick van Zandwijk
Marketing Manager

Passie voor marketing, analytisch, perfectionist, gitaargek, muzikant in hart en nieren.

Tel. 06-11761567
E-mail. p.van.zandwijk@iv-experts.com

jeroen-hardeman

Jeroen Hardeman
Marketeer

Leergierige Bedrijfskunde student met een passie voor marketing, multimedia en muziek.

E-mail. j.hardeman@iv-experts.com

sirona-de-ruiter

Sirona de Ruiter
Teamlead Consultants / Consultant

Energiek, optimistisch, high hopes, motivator, mama van 2, gezelligheid.

Tel. 06-11423566
E-mail. s.de.ruiter@iv-experts.com

wim-bongaerts

Wim Bongaerts
Consultant Salesforce

Praktisch, analytisch, ‘denken voor doen’, kijkt graag voetbal, interesse in historie & geografie, woonachtig in Limburg.

Tel. 06-11849139
E-mail. w.bongaerts@iv-experts.com

roan-aarns

Roan Aarns
Consultant Functioneel Beheer

Nieuwsgierig, sportief, BIM-CTRL, afkomstig uit Beuningen, woont nu in de Betuwe.

Tel. 06-15222672
E-mail. r.aarns@iv-experts.com

bert-franken

Bert Franken
Consultant Functioneel Beheer / Informatiemanagement

Samenwerking, verbinding, kwaliteit, getrouwd met Trudy, vader van vier en trotse opa.

Tel. 06-11399269
E-mail. b.franken@iv-experts.com

casper-steenbergen

Casper Steenbergen
Consultant Functioneel Beheer / Informatiemanagement

Optimist, mensen mens, doelgericht, sportief, vader, samenwonend met Tessa.

Tel. 06-15628778
E-mail. c.steenbergen@iv-experts.com

babbette-van-de-vis

Babette van de Vis
Consultant Functioneel Beheer

Nieuwsgierig, structureel, out of the comfort zone, passie voor kite- en golfsurfen.

Tel. 06-29227509
E-mail. b.van.de.vis@iv-experts.com

bart-van-gelder

Bart van Gelder
Consultant Functioneel Beheer / Informatiemanagement

Pragmatisch, positief en resultaatgericht. Ervaren hockey coach. Getrouwd met Maaike en trotse vader van 2 dochters.

Tel. 06-21323626
E-mail. b.van.gelder@iv-experts.com

hester-van-den-berg

Hester van den Berg
Consultant Functioneel Beheer

Nieuwsgierig, verbindend, teamplayer, sociaal en altijd in voor een lolletje! Getrouwd met Timon, gek op reizen, natuur en sportieve activiteiten.

Tel. 06-41798956
E-mail. h.van.den.berg@iv-experts.com

maxime-barrettapiana

Maxime Barrettapiana
Consultant Functioneel Beheer / Informatiemanagement

Avontuurlijk, analytisch, passie voor muziek en voetbal, woont in Utrecht.

Tel. 06-15088580
E-mail. m.barrettapiana@iv-experts.com 

erik-kral

Erik Kral
Consultant Functioneel Beheer / Informatiemanagement

Doelgericht, kartrekker en enthousiast. Passie voor motorrijden, woont samen met Mieke.

Tel. 06-15221941
E-mail. e.kral@iv-experts.com

pascal-reijers

Pascal Reijers
Consultant Functioneel Beheer / Informatiemanagement

Data Driven, zeer resultaatgericht en pragmatisch met een gezonde dosis humor. Getrouwd met Marielle en vader van drie zoons.

Tel. 06-15380397
E-mail. p.reijers@iv-experts.com

henri-pater

Henri Pater
Consultant Functioneel Beheer / Informatiemanagement

Verbinding, samenwerking en plezier. Avontuurlijk, nieuwe uitdagingen en sportief. Getrouwd met Denise en vader van Noelle.

Tel. 06-15381669
E-mail. h.pater@iv-experts.com

Michella-meijer

Michella Meijer
Consultant Functioneel Beheer / Informatiemanagement

Spontane creatieve probleemoplosser, positivo, bourgondiër, "pubermoeder" en getrouwd met Richard.

Tel. 06-29154342
E-mail. m.meijer@iv-experts.com

Mirjam-bekkenkamp

Mirjam Bekkenkamp
Trainer / Coach

Harmonie, geduldig, nieuwsgierig, avonturier, dansen, getrouwd met Frank, moeder van Sofie.

Tel. 06-25514130
E-mail. m.bekkenkamp@iv-experts.com

Patrick-Doomen

Patrick Doomen
Consultant Functioneel Beheer / Informatiemanagement

Punten en komma's, vakspecialist, kennis delen, Betuwe, sportief, woont samen met Anita.

Tel. 06-11692639
E-mail. p.doomen@iv-experts.com

chris-van-haren

Chris van Haren
Stagiair 

Teamspeler en enthousiasteling met een passie voor alles wat met sport te maken heeft, met een voorkeur voor korfbal. Uit het mooiste dorp van Nederland, Bennekom!

Tel. 06-29176530
E-mail. c.van.haren@iv-experts.com

Krista-Caré

Krista Caré
Business Development Manager

Geboren en getogen Brabantse, Breda, moeder van Nente, gezelligheid, sportief, muziekliefhebster.

Tel. 06-46236557
E-mail. k.care@iv-experts.com

Wietse-Hannema

Wietse Hannema
Consultant Functioneel Beheer

Creatief, (be)denker, behulpzaam, rustig, sfeermaker. Vader van drie dochters. Woont samen met Floor in Amersfoort.

Tel. 06-15594528
E-mail. w.hannema@iv-experts.com