team-foto-iv-experts-com

HET TEAM

MAAK KENNIS MET HET TEAM VAN IV EXPERTS!

We zijn een hechte club professionals en werken allemaal vanuit dezelfde passie voor IV experts en ons vakgebied. Of dat nou Informatiemanagement is of HR, Marketing, Business Development of Recruitment. Wil je meer weten over onze consultants en hun specialismen? Kijk dan eens op onze consultantspagina.

Jorg Bolder
CEO

Oplossingsgericht, stelt de juiste vragen, mensenmens, vader van Dion en Mike, getrouwd met Leonie.

Tel. 06-23887904
E-mail. j.bolder@iv-experts.com

Martijn Buurman
CIO / Consultant

Vakidioot, enthousiast, open, getrouwd met Brigit, (pleeg)vader van drie, sportief, schoenen-freak.

Tel. 06-21823874
E-mail. m.buurman@iv-experts.com

Janouk Roekevisch
Teamlead Business Development en Recruitment

Samenwerking, resultaatgericht, niet op haar mondje gevallen, energiek en sportief, gezelligheid.

Tel. 06-11223878
E-mail. j.roekevisch@iv-experts.com

Jeffrey Henn
Business Development Manager

Energieke stuiterbal, voetbalgek, doet aan crossfitten & zakboksen. Lievelingskledingstuk is een zwart t-shirt. Vader van Deem en Puks, samenwonend met Eef uit Zwolle.  Met het gezin wonend in 020.

Tel. 06-51700205
E-mail. j.henn@iv-experts.com

Chris van Haren
Business Development Manager

Teamspeler en enthousiasteling met een passie voor alles wat met sport te maken heeft, met een voorkeur voor korfbal. Uit het mooiste dorp van Nederland, Bennekom!

Tel. 06-42782181
E-mail. c.van.haren@iv-experts.com

Ellen Thomassen
Recruiter / Marketing & Communicatie

Nieuwsgierige recruiter met oprecht interesse in anderen. Muziekliefhebber, sociaal, avontuurlijk, vrijwilliger bij Scouting.

Tel. 06-11760935
E-mail. e.thomassen@iv-experts.com

Patrick van Zandwijk
Marketing Manager

Passie voor marketing, analytisch, perfectionist, gitaargek, muzikant in hart en nieren.

Tel. 06-11761567
E-mail. p.van.zandwijk@iv-experts.com

Jeroen Hardeman
Content Marketeer

Leergierige Bedrijfskunde student met een passie voor marketing, multimedia en muziek.

E-mail. j.hardeman@iv-experts.com

Rosanne van Beek
HR Professional

Leergierig, perfectionistisch, mensgericht, gezelligheid, samenwonend met Maikel.

Tel. 06-11426678
E-mail. r.van.beek@iv-experts.com

Sirona de Ruiter
Teamlead Consultants / Consultant

Energiek, optimistisch, high hopes, motivator, mama van 2, gezelligheid.

Tel. 06-11423566
E-mail. s.de.ruiter@iv-experts.com

Wim Bongaerts
Consultant Salesforce

Praktisch, analytisch, ‘denken voor doen’, kijkt graag voetbal, interesse in historie & geografie, woonachtig in Limburg.

Tel. 06-11849139
E-mail. w.bongaerts@iv-experts.com

Casper Steenbergen
Consultant Functioneel Beheer / Informatiemanagement

Optimist, mensen mens, doelgericht, sportief, vader, samenwonend met Tessa.

Tel. 06-15628778
E-mail. c.steenbergen@iv-experts.com

Babette van de Vis
Consultant Functioneel Beheer

Nieuwsgierig, structureel, out of the comfort zone, passie voor kite- en golfsurfen.

Tel. 06-29227509
E-mail. b.van.de.vis@iv-experts.com

Bart van Gelder
Consultant Functioneel Beheer / Informatiemanagement

Pragmatisch, positief en resultaatgericht. Ervaren hockey coach. Getrouwd met Maaike en trotse vader van 2 dochters.

Tel. 06-21323626
E-mail. b.van.gelder@iv-experts.com

Hester van den Berg
Consultant Functioneel Beheer

Nieuwsgierig, verbindend, teamplayer, sociaal en altijd in voor een lolletje! Getrouwd met Timon, gek op reizen, natuur en sportieve activiteiten.

Tel. 06-41798956
E-mail. h.van.den.berg@iv-experts.com

Maxime Barrettapiana
Consultant Functioneel Beheer / Informatiemanagement

Avontuurlijk, analytisch, passie voor muziek en voetbal, woont in Utrecht.

Tel. 06-15088580
E-mail. m.barrettapiana@iv-experts.com

Erik Kral
Consultant Functioneel Beheer / Informatiemanagement

Doelgericht, kartrekker en enthousiast. Passie voor motorrijden, woont samen met Mieke.

Tel. 06-15221941
E-mail. e.kral@iv-experts.com

Pascal Reijers
Consultant Functioneel Beheer / Informatiemanagement

Data Driven, zeer resultaatgericht en pragmatisch met een gezonde dosis humor. Getrouwd met Marielle en vader van drie zoons.

Tel. 06-15380397
E-mail. p.reijers@iv-experts.com

Henri Pater
Consultant Functioneel Beheer / Informatiemanagement

Verbinding, samenwerking en plezier. Avontuurlijk, nieuwe uitdagingen en sportief. Getrouwd met Denise en vader van Noelle en Jasmijn.

Tel. 06-15381669
E-mail. h.pater@iv-experts.com

Michella Meijer
Consultant Functioneel Beheer / Informatiemanagement

Spontane creatieve probleemoplosser, positivo, bourgondiër, "pubermoeder" en getrouwd met Richard.

Tel. 06-29154342
E-mail. m.meijer@iv-experts.com

Mirjam Bekkenkamp
Trainer / Coach

Harmonie, geduldig, nieuwsgierig, avonturier, dansen, getrouwd met Frank, moeder van Sofie.

Tel. 06-25514130
E-mail. m.bekkenkamp@iv-experts.com

Roan Aarns
Consultant Functioneel Beheer

Nieuwsgierig, sportief, BIM-CTRL, afkomstig uit Beuningen, woont nu in de Betuwe.

Tel. 06-15222672
E-mail. r.aarns@iv-experts.com

Bert Franken
Consultant Functioneel Beheer / Informatiemanagement

Samenwerking, verbinding, kwaliteit, getrouwd met Trudy, vader van vier en trotse opa.

Tel. 06-11399269
E-mail. b.franken@iv-experts.com

Patrick Doomen
Consultant Functioneel Beheer / Informatiemanagement

Punten en komma's, vakspecialist, kennis delen, Betuwe, sportief, woont samen met Anita.

Tel. 06-11692639
E-mail. p.doomen@iv-experts.com

Wietse Hannema
Consultant Functioneel Beheer

Creatief, (be)denker, behulpzaam, rustig, sfeermaker. Vader van drie dochters. Woont samen met Floor in Amersfoort.

Tel. 06-15594528
E-mail. w.hannema@iv-experts.com

Danique Vervoort
Consultant Functioneel Beheer

Enthousiaste, sportieve en flexibele trainee/consultant met een passie voor data. 

Tel. 06-46236557 
E-mail. d.vervoort@iv-experts.com

Liza Harleman
Consultant Functioneel Beheer

Enthousiast, pragmatisch en attent. Sociaal mens met oog voor details. Geniet erg van koken en muziek. Zingt in de auto het hardst mee.

Tel. 06-52275640
E-mail. l.harleman@iv-experts.com 

Celine Rangé
HR Stagiaire

Nieuwsgierige, optimistische en betrokken HR student, die houdt van gezelligheid.

E-mail. c.range@iv-experts.com

Matthijs de Klein
Marketing Stagiair

Bedrijfskunde student met een grote passie voor de luchtvaart. Nieuwsgierig, ambitieus, motorfanaat en speelt iedere week in een orkest.

E-mail. m.de.klein@iv-experts.com